KONST / Litografier / Grafiskt blad 13371060
nr 1337 1060
Taimi Borg
(f. 1941), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Skåne". Signerad, numrerad 9/30, oramat löst blad. Motivet: 40x45 cm
Taimi Borg, svensk bildkonstnär född 1941.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 juli 2020
kl 18:16:31
13/7 17:37:36